continue reading hover preload topbar hover preload widget hover preload

ردیاب شخصی چیست و چه کاربردی دارد؟!

این روزها دستگاه ردیاب شخصی به یکی از اصلی ترین وسایل برای محافظت از فرزندان و افراد سالخورده بدیل  شده است،شما نیز اگر دارای فرزند کوچکی هستید و هنگام بازی کردن در کوچه و خیابان نگران گم شدن یا دزدیده شدن آن هستید می توانید به وسیله دستگاه ردیاب شخصی فرزند خود را در هر کجای دنیا که باشد بیابید و مانع از گم شدن آن شوید.

 

 

انتخاب یک ردیاب شخصی خوب چگونه است ؟!

یک ردیاب شخصی یکی از ویژگی های اصلی آن باید سایز آن باشد مطمئنا شما هم تا بحال در گوگل سرچ کرده اید که کوچکترین ردیاب شخصی چیست و چه اندازه ای دارد ! خب باید به شما بگوییم ردیاب های حرفه ای که برای نیروهای پلیس برای دستگیری تبهکاران به کار میرود سایز آنها گاهی به یک سانتیمتر هم نمی رسد اما چیزی که برای اسفاده های عمومی به کار می رود معمولا همان ساعت های مچی و یا سکه های جی پی اس دار هستند که در کیف پول شخص مورد نظر قرار می گیرند. پس یکی از نکات مهم در انتخاب یک ردیاب شخصی سایز کوچک آن است.

دومین نکته توجه با باتری و مقاومت آن است، یک جی پی اس شخصی باید دارای مقاومت بالا در برابر گرد و غبار و آب  باشد و طول عمر باتری آن بالای ۲۰ ساعت باشد

نکته بعدی در انتخاب یک جی پی اس شخصی پشیبانی از نقشه های مختلف و دارا بودن دکمه SOS که همان تماس اضطراری هست می باشد. دکمه Sos در مواقع اضطراری به کار می رود به عنوان مثال فرد سالخورده ای که ممکن است گاهی در شرایط بیماری خاصی قرار گیرد و حالت طبیعی خود را از دست بدهد و نیازمند کمک باشد، کافی است این دکمه را فشار دهد تا شما را مطلع کند که نیاز به کمک دارد و شما از طریق ردیاب شخصی موقعیت ایشان را بیابید و به یاری او بروید.

نکته دیگر در مورد خرید ردیاب شخصی این است که معمولا افراد به دنبال ارزانترین ردیاب شخصی می گردند اما بدون توجه به امکانات آن! به شما پیشنهاد میکنیم از خرید ردیاب شخصی علاوه بر قیمت به امکانات آن نیز توجه کنید.

 

 

 نویسنده: واحد بازرگانی - نظرات: 0 نظرات
موضوعات: ردیاب شخصی
لینک های مرتبط:
برچسبها: ارزانترین ردیاب شخصی, ردیاب شخصی, جی پی اس شخصی, ردیاب, ردیاب 24, ردیاب کوچک,